You are not logged in. (Login)
 
 
 
Skip Wydział FTIMSSkip Dla kandydatówSkip Organizacja studiówSkip Ważne linki
 
 
 
Naprawdę warto studiować na FTIMS

WikiProjekt Politechnika Łódzka



WIki
Korzystasz z Wikipedii? Studiujesz na PŁ?
Bądź kreatywny!
Zdobądź wiedzę, doświadczenie i punkty do CV!
Uzupełniaj artykuły związane z Politechniką Łódzką w największej encyklopedii, którą każdy może edytować.
Przyłącz się do WikiProjektu Politechnika Łódzka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikiprojekt:PŁ

Za najlepsze artykuły Twoja uczelnia przewidziała
atrakcyjne nagrody!



W wyniku oceny ministerialnej wydajności naukowej jednostek uczelnianych Wydział FTIMS zaliczony został do jednostek kategorii A, tzn. jednostek bardzo dobrych.

Przeczytaj artykuł na ten temat oceny parametrycznej

 

Aktualności

Picture of Aneta Komorowska
Listy przyjętych - Informatyka studia stacjonarne i niestacjonarne
by Aneta Komorowska - Friday, 24 July 2015, 12:33 PM
 
W załączniku listy osób przyjętych na Wydział FTIMS na kierunek Informatyka - studia stacjonarne i niestacjonarne
Picture of Aneta Komorowska
Listy osób nieprzyjętych na Wydział FTIMS
by Aneta Komorowska - Wednesday, 22 July 2015, 03:58 PM
 
W załączniku listy osób nieprzyjętych na Wydział FTIMS.
Picture of Aneta Komorowska
Listy przyjętych - Fizyka Techniczna i Matematyka
by Aneta Komorowska - Wednesday, 22 July 2015, 03:57 PM
 
W załączniku listy osób przyjętych na Wydział FTIMS na kierunki Fizyka Techniczna i Matematyki
Picture of Katarzyna Karolak
Zmiana terminów wypłat w lipcu
by Katarzyna Karolak - Thursday, 9 July 2015, 08:04 AM
 
Nastąpiła zmiana terminu wypłat stypendiów w miesiącu lipcu:
studia stacjonarne - 22 lipiec 2015 r.
studia niestacjonarne - 23 lipiec 2015 r.
Picture of Ewa Szkudlarek
Rozstrzygnięcie konkursu ZTGK
by Ewa Szkudlarek - Wednesday, 1 July 2015, 03:29 PM
 
Przedstawiamy zwycięzców 7 edycji konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych:

W kategorii Game Development I miejsce przyznano zespołowi 50 shaders of gray w składzie: Łukasz Nizik, Konrad Piechota, Łukasz Spierewka, Marta Stelmaszewska i Rafał Woźniak za grę "The Hunt ".
Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały zespoły Raisin' (w składzie: Bartłomiej Dobrowolski, Jakub Dziedzic, Patrycja Grad, Kamil Lorenc, Marcin Stańczak i Jan Wojciechowski) za grę "Cyber2O" i Sześciu muszkieterów (w składzie: Bartosz Antoszczyk, Roman Chomik, Jakub Dziworski, Emil Magnuski, Michał Niedomagała i Igor Siciński) za grę "Za sterem”.

W kategorii Game Design I miejsce przyznano zespołowi Ship Crew w składzie: Bartłomiej Dobrowolski, Katarzyna Marchwacka, Łukasz Nizik, Konrad Piechota, Łukasz Spierewka i Anna Walasek za grę "Ship In Five”.
Wyróżnione w tej kategorii zostały: Stowarzyszenie Elokwentnych Troglodytów (Roman Chomik, Jakub Dziworski, Jonatan Gostyński, Mateusz Lewandowski, Kacper Madejak i Filip Wiechowski), które zaprezentowało grę "Rewind" oraz EXEcutioners (Krzysztof Fudro, Adam Kowal, Mateusz Mowel, Artur Nowicki, Daria Rytelewska i Magdalena Tatarczany), który pokazał grę "Kingdom beyond the Clouds".

GRATULUJEMY!


 
 
Skip Kolegium Logistyki
 
Ogólnopolski konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych
 
Skip Zarządzanie jakością na Wydziale FTIMSSkip DoktoratySkip O Wydziale FTIMS