Hackathon – HACK na Zdrowie 3

Pracodawcy z obszarów technologii i medycyny, cyfryzacja, narzędzie przyśpieszające pracę czy innowacyjne rozwiązania. To wszystko czeka na uczestników projektu HACK na zdrowie!

Trwają zapisy do 3. edycji hackathonu H<a>ck na zdrowie. Jest to sprint projektowo-szkoleniowy, podczas którego uczestnicy z różnych branż, pracując w interdyscyplinarnych zespołach pod okiem mentorów z branży medycznej i technologicznej, tworzą nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na palący problem społeczny. Projekt ma na celu wypracowanie przez studentów prototypu, ewentualnie projektu low-fidelity innowacyjnego produktu cyfrowego lub analogowego, aplikacji lub usługi z branży medycznej w obszarach: medycyna, cyfryzacja, zarządzanie. Uczestnicy w trakcie trwania Hackathonu podejmują wyzwania wyznaczone przez firmy lub pracują nad własnym pomysłem.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 czerwca, a zapisy trwają do 10 maja.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu - masz pomysł, ale nie wiesz jak z nim ruszyć ?  Podczas wydarzenia dostajesz wsparcie mentorów i mentorek z branży medycznej, technologicznej i biznesowej, którzy będą wspierali Cię merytorycznie i pomogą Ci ruszyć Twój pomysł do przodu. Chcesz nawiązać kontakty biznesowe ? Podczas Hackathonu poznajesz pracodawców z obszarów technologicznych i medycznych. Może wśród nich znajdzie się Twój przyszły pracodawca? Dzięki udziałowi w Hackathonie dasz mu się poznać. Chcesz rozwijać swój pomysł z innymi? Wydarzenie pozwoli Ci poznać ciekawych ludzi z różnych dziedzin, dzięki wymianie Waszych pomysłów, doświadczeń, wiedzy i kompetencji macie szansę stworzyć naprawdę innowacyjny zespół, który może być początkiem wspaniałej startup’owej przygody! Brak Ci pewności, że Twój pomysł zostanie wdrożony? Wsparcie Twojego projektu dostaniesz nie tylko podczas trwania wydarzenia, ale również poza nim. Masz szansę wygrać środki finansowe na jego uruchomienie oraz kontynuowanie pod okiem specjalistów i organizacji wspierających start-upy, z którymi poznamy Cię podczas trwania wydarzenia.