Konkurs Engineer 4 Science 2024

Trwają zgłoszenia do Ogólnopolskiego Konkursu Engineer 4 Science 2024 na prace dyplomowe I stopnia z zakresu AI, algorytmiki czy cyberbezpieczeństwa.

Do 19 maja trwają zgłoszenia do Ogólnopolskiego Konkursu Engineer 4 Science 2024 na najlepszą pracę dyplomową I stopnia, skupiającą się wokół takich zakresów tematycznych jak:

• AI
  • Algorytmika
  • Cyberbezpieczeństwo

Konkurs skierowany jest do absolwentów polskich uczelni wyższych, którzy uzyskali tytuł licencjata bądź inżyniera w okresie 1.04.2023-15.04.2024, a ich prace zostały napisane w języku polskim lub angielskim, a także od promotora i recenzenta otrzymały ocenę co najmniej bardzo dobrą.

Zasady zgłaszania prac:

1. Autor/Absolwent – rejestruje pracę w portalu konkursowym + wgrywa zgłoszoną Pracę w formacie pdf (max. 20 MB)
  2. W przypadku pracy zbiorowej – wszyscy autorzy dołączają w portalu do swojej pracy
  3. Promotor – dołącza do zgłoszonej pracy, potwierdza w portalu, że zgłoszona praca była przez niego nadzorowana
  4. Koordynator – potwierdza w portalu, że zgłoszona praca była pod patronatem w/w Promotora

Więcej szczegółów i warunków uczestnictwa znajdziesz na stronie organizatora, którym jest 4 Science Institute.
Wydarzenie pod patronatem IEEE, CERN, Łukasiewicz - PIAP, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) oraz NCBR Sp. z o. o. i patronatem honorowym Prezesa Polskiej Akademii Nauk.